| Range of product | Easy Harmony XA2 |
|---|---|
| Device short name | XA2 |
| Product or component type | Complete illuminated push-button |
| Device presentation | Complete product |
| Component name | XA2A |
| Bezel material | Plastic |
| Fixing collar material | Plastic |
| Mounting diameter | 22.5 mm |
10% Off
XA2AW34M2 – Complete illuminated push button, Easy Harmony XA2, plastic head, 22mm, red, 1NC, AC 220V, spring return – Schneider Electric
Rp137.025
10% Off
Close
Price Summary
- Rp152.098
- Rp137.025
- 10%
- Rp137.025
- Overall you save Rp15.073 (10%) on this product
Out of Stock
Description
Additional information
| Weight | 120 g |
|---|
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













There are no reviews yet.