| Range of product | Easy Harmony XA2 |
|---|---|
| Device short name | XA2 |
| Product or component type | Complete selector switch |
| Device presentation | Complete product |
| Component name | XA2A |
| Bezel material | Plastic |
| Fixing collar material | Plastic |
| Mounting diameter | 22.5 mm |
10% Off
XA2AD33 – Complete selector switch, Easy Harmony XA2, plastic short handle, 22mm, 3-position, 2NO, stay put, black – Schneider Electric
Rp90.405
10% Off
Close
Price Summary
- Rp100.350
- Rp90.405
- 10%
- Rp90.405
- Overall you save Rp9.945 (10%) on this product
In Stock
Description
Additional information
| Weight | 100 g |
|---|
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













There are no reviews yet.