| Range | Domae |
|---|---|
| Product or component type | Miniature circuit-breaker |
| Device short name | Domae MCB |
| Device application | Protection |
| Poles description | 3P |
| Number of protected poles | 3 |
| [In] rated current | 32 A |
| Network type | AC |
| Trip unit technology | Thermal-magnetic |
| Curve code | C |
| Breaking capacity | Icn 6000 A |
| Quality labels | CE |
37% Off
DOMF01332 – Miniature circuit breaker, Domae, 3P, 32 A, C Curve, 6000 A
Rp377.790
37% Off
Close
Price Summary
- Rp599.067
- Rp377.790
- 37%
- Rp377.790
- Overall you save Rp221.277 (37%) on this product
Out of Stock
Description
Additional information
| Weight | 350 g |
|---|
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












There are no reviews yet.